Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Jiji ... one man show ... dar avem nevoie de el?
BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_icon_minitimeMier Apr 01, 2009 10:06 am Scris de dELTA1

» Raspunde Cu Cat la % Si Intreaba si u dupa raspuns
BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_icon_minitimeSam Mar 21, 2009 8:44 am Scris de dELTA1

» Daca eram ..
BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_icon_minitimeSam Mar 21, 2009 8:41 am Scris de dELTA1

» Joc:Cuvinte ce incap intro valiza!!
BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_icon_minitimeVin Mar 20, 2009 7:37 am Scris de stropik

» eYd. vs kD.
BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_icon_minitimeJoi Mar 12, 2009 10:18 am Scris de pOkI

» Info(legat de concurs)
BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_icon_minitimeMier Mar 11, 2009 3:11 pm Scris de Uzzy

» eYd vs eB's
BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_icon_minitimeMar Mar 10, 2009 1:20 pm Scris de Yr3Al^??

» Cerere admin :X adidas
BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_icon_minitimeLun Mar 09, 2009 10:55 am Scris de Yr3Al^??

» Parteneri Comunitate
BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_icon_minitimeLun Mar 09, 2009 4:50 am Scris de Yr3Al^??

Cine este conectat?
În total sunt 40 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 40 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 40, Sam Sept 21, 2024 8:43 am
Sondaj
Cea mai buna arma
glock
BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_vote_lcap0%BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
usp
BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_vote_lcap0%BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
deagle
BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_vote_lcap31%BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_vote_rcap
 31% [ 4 ]
mp5
BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_vote_lcap0%BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
galil
BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_vote_lcap0%BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
famas
BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_vote_lcap0%BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
m4a1
BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_vote_lcap38%BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_vote_rcap
 38% [ 5 ]
ak-47
BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_vote_lcap23%BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_vote_rcap
 23% [ 3 ]
awp
BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_vote_lcap8%BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
"Krieg 550 Commando" / "D3/AU1"
BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_vote_lcap0%BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 13
Voteaza sa Fim Mai multi!
Top 100 Counter-Strike BesTiaL

Vote on the Counter Strike Top 200
Counter Strike Top 200 - Maps | Skins | CD Keys | Sprays | Bots


 

 BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008)

In jos 
AutorMesaj
master
Semi God's
master


Mesaje : 150
Data de înscriere : 28/01/2009

BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) Empty
MesajSubiect: BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008)   BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008) I_icon_minitimeVin Ian 30, 2009 3:48 pm

lnk de download:
descarca

Batman: Gotham Knight reprezinta o serie de scurt metraje animate, realizate de compania DC COMICS cu speranta de a face legatura intre Batman Begins si lansarea noului film cu legendarul cavaler negru, The Dark Knight. Folosind acelasi stil utilizat la realizarea lui Animatrix, creatorii lui Batman au decis sa abordeze in 6 stiluri diferite de animatie in 6 povesti separate care contureaza inca odata natura acestui erou intunecat, care doreste sa distruga coruptia si sa aduca in fata justiei toti raufacatorii din Gotham City. Prima poveste, "Have i got a story for you" este povestea unor pustani, skateboarderi care se intampla sa il vada pe rand pe Batman in actiune. A 2 a poveste "Crossfire" este o alta abordare a lui Batman, care de data asta apare in postura unui super erou cu puteri incredibile care poate trece de orice obstacol pentru a-si face datoria. "Field test" este povestea lui Batman care incearca un nou dispozitiv care l-ar putea ajuta in lupta impotriva infractorilor, dar care se dovedeste a fi o sabie cu doua taisuri. "In darkness dwells" povesteste mai mult soarta lui Jonathan Crane, alias Scarecrow, care imediat dupa evenimentele din Batman Begins se refugiaza in lumea izolata a canalizarilor din Gotham City. A 5 a poveste, "Working through pain" este de fapt durerea lui Bruce Wayne abordat adin cele 2 ipostaze. Cea pe care invata sa o controleze prin meditatie in calatoriile sale prin India, dar si durerea provocata de esecurile sale in a incerca sa salveze permanent orasul Gotham City. Cel de-al 6 lea si ultimul scurt metraj "Deadshot" este povestea unui asasin care este angajat de mafie sa il omoare pe Comisarul Gordon. Aceasta fiind doar o musamalizare a adevaratului scop de a-l scoate la lumina si a-l asasina pe Batman.

vizionare placuta!
Sus In jos
 
BATMAN Cavalerul din Gotham - Batman: Gotham Knight (2008)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» The Hive (2008)
» The Way of War (2008)DVDRip
» Appaloosa (2008)
» Amusement (2008)
» Resident Evil: Degeneration (2008)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Divese & Utilitare :: Filme-
Mergi direct la: