Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Jiji ... one man show ... dar avem nevoie de el?
Cititi cu multa atentie I_icon_minitimeMier Apr 01, 2009 10:06 am Scris de dELTA1

» Raspunde Cu Cat la % Si Intreaba si u dupa raspuns
Cititi cu multa atentie I_icon_minitimeSam Mar 21, 2009 8:44 am Scris de dELTA1

» Daca eram ..
Cititi cu multa atentie I_icon_minitimeSam Mar 21, 2009 8:41 am Scris de dELTA1

» Joc:Cuvinte ce incap intro valiza!!
Cititi cu multa atentie I_icon_minitimeVin Mar 20, 2009 7:37 am Scris de stropik

» eYd. vs kD.
Cititi cu multa atentie I_icon_minitimeJoi Mar 12, 2009 10:18 am Scris de pOkI

» Info(legat de concurs)
Cititi cu multa atentie I_icon_minitimeMier Mar 11, 2009 3:11 pm Scris de Uzzy

» eYd vs eB's
Cititi cu multa atentie I_icon_minitimeMar Mar 10, 2009 1:20 pm Scris de Yr3Al^??

» Cerere admin :X adidas
Cititi cu multa atentie I_icon_minitimeLun Mar 09, 2009 10:55 am Scris de Yr3Al^??

» Parteneri Comunitate
Cititi cu multa atentie I_icon_minitimeLun Mar 09, 2009 4:50 am Scris de Yr3Al^??

Cine este conectat?
În total sunt 11 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 11 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 63, Sam Sept 21, 2024 8:59 am
Sondaj
Cea mai buna arma
glock
Cititi cu multa atentie I_vote_lcap0%Cititi cu multa atentie I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
usp
Cititi cu multa atentie I_vote_lcap0%Cititi cu multa atentie I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
deagle
Cititi cu multa atentie I_vote_lcap31%Cititi cu multa atentie I_vote_rcap
 31% [ 4 ]
mp5
Cititi cu multa atentie I_vote_lcap0%Cititi cu multa atentie I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
galil
Cititi cu multa atentie I_vote_lcap0%Cititi cu multa atentie I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
famas
Cititi cu multa atentie I_vote_lcap0%Cititi cu multa atentie I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
m4a1
Cititi cu multa atentie I_vote_lcap38%Cititi cu multa atentie I_vote_rcap
 38% [ 5 ]
ak-47
Cititi cu multa atentie I_vote_lcap23%Cititi cu multa atentie I_vote_rcap
 23% [ 3 ]
awp
Cititi cu multa atentie I_vote_lcap8%Cititi cu multa atentie I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
"Krieg 550 Commando" / "D3/AU1"
Cititi cu multa atentie I_vote_lcap0%Cititi cu multa atentie I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 13
Voteaza sa Fim Mai multi!
Top 100 Counter-Strike BesTiaL

Vote on the Counter Strike Top 200
Counter Strike Top 200 - Maps | Skins | CD Keys | Sprays | Bots


 

 Cititi cu multa atentie

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Uzzy
V.I.P.
Uzzy


Mesaje : 102
Data de înscriere : 24/01/2009

Cititi cu multa atentie Empty
MesajSubiect: Cititi cu multa atentie   Cititi cu multa atentie I_icon_minitimeSam Ian 24, 2009 3:17 pm

Setãri obligatorii

Half Length: 6 min
Difficulty Level: World Class
Keeper Difficulty Level: World Class
Game Speed: Normal sau fast la alegerea voastra
Injuries: On
Offsides: On
Bookings: On

Reguli :
1.Este interzis folosirea patch-urilor care influenþeazã calitatea jocului în FIFA08 !
2.Este interzisa marcarea golului direct din corner.De asemenea cornerul batut direct pe bara este interzis. Cine va marca in felul cesta va fi sanctionat si va fi banat.
3.Este interzis sa iti injuri adversarul . Se vor da avertismente si in cel mai rau caz MV
4.In cazul in care jucati in fazele finale ex. optimi sferturi semifinale sau meciuri in care doar 1 merge mai departe in caz de egalitate iar aceasta nu e perfecta castiga cel care a dat mai multe goluri in deplasare.
5.Cand se incepe de la mijlocul terenului jucatorul are voie sa mearga in ce partea vrea el cu mingea .
6.Daca un jucator refuza sa joace un meci decisiv va fi descalificat. Ex castiga in tur 5-0 in retur nu vrea sa joace
7.In ligi q+w este permis de peste tot. dar nu in Finale , , UEFA , SUPER CUPA FB
E Interzis in GTF (God-Team-Fifa) [ pe clanuri ]

Observartii:

1. Pentru inscrierea in campionat trebuie sa va inregistrati pe site si forum cu acelasi nick
2. Trebuie sa aveti instalat Ea Sports Fifa , Yahoo Messenger !
3. Meciurile se vor juca prin direct Ip , chit ca se joak pe ip real sau cu ajutorul unui program pt retele virtuale gen hamachi
4. Rezultatele trebuie postate pe forum pana la data limita de disputare a etapei in curs
5.Fiecare reclamatie trebuie insotita de dovezi clare...cea mai concludenta fiind cea a print-screenului, fiecare reclamatie
neinsotita.
de dovezi poate atrage dupa sine avertizarea userului in cauza
6. Tratati-va adversarii exact cum a-ti vrea sa va trateze ei pe voi
7. Nu injurati, nu va ironizati adversarul , evitati comentariile de dupa meciuri
8. Nu postati pe forum decat legat de subiectul topicului vizitat
9.Nu comiteti Double-Posting adica postarea a 2 sau mai multe mesaje consecutive...daca aveti ceva de adaugat folositi butonul EDIT
10. Pentru Off Topic sau Double Posting userul in cauza este sanctionat cu un avertisment
11. Pentru Nejucarea unui meci userul in cauza este sanctionat cu un avertisment
12. Pentru injurii aduse celorlalti useri userul este sanctionat cu un avertisment
13. Pentru injurii grave aduse la adresa conducerii si a campionatului,userul poate fi banat direct
14. La 3 etape consecutive nejucate userul in cauza este exclus din campionat
15. La acumularea a 5 avertismente userul este banat pe o perioada de 1 saptamana
16. La urmatoarele 3 avertismente userul este banat pe o perioada nelimitata
17. Orice reclamatie faceti o faceti pe forum si nu pe messenger
18. Odata exclus din campionat un jucator nu mai poate participa pe durata acelui sezon in nici o cupa
19. Nu trageti de timp chiar daca scorul este foarte strans si sunt ultimele minute de joc
20. Daca nu puteti disputa un meci, il puteti amana , postand in topicul corespunzator
21. Aveti voie la 3 wildcarduri pe sezon, fiecare wildcard amanand o etapa pe durata a maxim 4 zile
22.Daca un meci se deconecteaza in minutul x se vor juca minutele ramase + inca 10 minute ... ex : daca un meci se deconecteaza in minutul 30 se va juca un nou meci pana in minutul 70 , adunandu-se apoi scorurile
23.Daca in momentul deconectarii unul dintre useri avea cartonas rosu se va recrea situatia si din momentul luarii cartonasului se vor juca minutele ramase
24. O data cu creea unui cont pe forumlui Nostru va trebui sa fi activ , pentru neactivitate voastra pe forum se vor lua masuri si veti fi penalizat cu un avertisment .
Sus In jos
Yr3Al^??
Moderator
Yr3Al^??


Mesaje : 47
Data de înscriere : 25/01/2009
Varsta : 31
Localizare : r3ShiTzaa ...

Cititi cu multa atentie Empty
MesajSubiect: Re: Cititi cu multa atentie   Cititi cu multa atentie I_icon_minitimeLun Ian 26, 2009 4:53 am

am si eu o propunere! ............... propun sa se faca cupa de fifa 2007 ..... se poate juca mai bine in multiplayer si multi playeri de fifa online o joaca ! ......... fifa 07 se joaca si in concursurile internatioanle de fifa online!

DECI MAI BINE FACETI CUPA DE FIFA07 DACA VRETI MULTI PLAYERI !!!!

MS lol!
Sus In jos
http://www.eydr.tk/
 
Cititi cu multa atentie
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Cupa eYd :: Cupa Fifa-
Mergi direct la: